MAKIJAŻ ŚLUBNY

Powinien pasować do panny młodej, do jej stylizacji ślubnej i typu urody, a także charakteru. Dodatkowo, zawsze biorę pod uwagę preferencje makijażowe klientek. Makijaż retro, w stylu boho czy klasyczny. Wspólnie wybierzemy najlepszy makeup dla Ciebie. Zaufaj mi.

Mój przepis na idealny makijaż ślubny? Rozświetlona i pełna blasku cera, podkreślone oko w naturalnych odcieniach, do tego wachlarz rzęs i piękna pomadka na ustach. Lubię kiedy makijaż jest dopełnieniem wizerunku panny młodej i nie stanowi głównego elementu jej stylizacji.

Przyjmuję zapisy na pakiety ślubne z dojazdem do klientki na sezon 2021 i 2022. Jestem mobilna i mogę dojechać do Ciebie. W pakiecie oferuję makijaż panny młodej, makijaże dla gości, korektę pana młodego. Zlecenia wyceniam indywidualnie.

woman in white floral dress

SESJA WIZERUNKOWA

Współpracuję przy sesjach biznesowych, korporacyjnych. Tworzę makijaże do portfolio aktorskich oraz sesji wizerunkowych dla branży kreatywnej. 

INDYWIDUALNE WARSZTATY MAKIJAŻU

woman in black and white striped long sleeve shirt holding cigarette stick

Zapraszam Cię na wiosenne warsztaty makijażu, na których nauczysz się i rozwiniesz umiejętności malowania się na co dzień, zrobisz przegląd kosmetyczki, poznasz nowinki pielęgnacyjne oraz makijażowe, a także wykonasz krok po kroku samodzielnie makijaż dzienny. Wiosna to idealny czas na zmiany! Nie czekaj i zrób coś dla siebie. 

Podczas naszego spotkania nie tylko dowiesz się, jak wykonać codzienny makijaż, który świetnie sprawdzi się także przed kamerką, ale dowiesz się jakie zmiany możesz wprowadzić w swoim makijażu, aby wyglądać promiennie i zdrowo. 

Po warsztatach otrzymasz skrypt z najważniejszymi informacjami oraz listę polecanych i sprawdzonych produktów do pielęgnacji i makijażu.

Czas trwania 2,5-3 godziny

Cena 350 zł

  

WIECZÓR PANIEŃSKI Z WIZAŻYSTKĄ

Zapewnij wyjątkową, niezapomnianą atrakcję na wieczorze panieńskim i podaruj najlepszy prezent swojej pannie młodej.

Dla grupy maksymalnie 5 osobowej przeprowadzam praktyczne warsztaty makijażu, podczas których uczestniczki wieczoru wykonują na sobie makijaże korzystając ze swoich kosmetyków oraz z moich. Pokazuję tricki i pomysły na efektowny makijaż. Opowiadam o perełkach pielęgnacyjnych i makijażowych.

Koszt wieczoru 199 zł od osoby. Dojazd poza Warszawę dodatkowo płatny (max 60 km).

Czas trwania 3-4 godziny

W przypadku większych grup proponuję główny pokaz makijażu na pannie młodej z omówieniem wszystkich etapów makijażu. Podczas pokazu odpowiadam na pytania uczestniczek wieczoru.

Czas trwania 3 godziny

Koszt wieczoru 400 zł 

DODATKOWA USŁUGA - sesja fotograficzna

women standing side-by-side on street during daytime

Napisz do mnie